STVR zaraďuje do vysielania priamy prenos futbalového zápasu AS Trenčín - Galatasaray Istanbul. Priamy prenos je naplánovaný vo štvrtok 18. júla so začiatkom o 19:25 na TV programe Dvojka. K dispozícii by mal byť tiež online prenos na webe.

V nedeľu 18. februára zaraďuje slovenská televízna stanica Dajto do vysielania od 22:15 priamy prenos zo slávnostného ceremoniálu vyvesenia dresu Jaromíra Jágra (68) pod strop arény v Pittsburghu.

Prípravný zápas slovenskej hokejovej reprezentácie s výberom Nemecka zo Zvolena odvysiela dnes naživo športový kanál JOJ Šport. Začiatok je naplánovaný o 17:50.

Priamy prenos z prípravného futbalového zápasu Slovan Bratislava - NK Bravo Ľubľana odvysiela RTVS v sobotu na televíznom programe Dvojka. Začiatok je naplánovaný o 12.55 hod. Naživo bude možné sledovať prenos tiež na webe, kde bude špeciálny stream. (link)

Priamy prenos z prípravného futbalového zápasu Slovan Bratislava - SC Al Rayyan v Katare odvysiela RTVS v piatok na televíznom programe Dvojka. Začiatok je naplánovaný o 14:25. Naživo bude možné sledovať prenos tiež na webe, kde bude špeciálny stream. (link)

Odvetu 1. kola kvalifikácie Európskej konferenčnej ligy UEFA v ktorej sa proti sebe postavia Dila Gori a DAC Dunajská Streda prinesie pre slovenských divákov platená služba VOYO a verejnoprávna RTVS (celý prenos na webe, na Športe iba koniec zápasu), ako aj maďarská MTVA na M4 Sport. Prenos odštartuje naživo vo štvrtok 20. júla o 19:00 hod. RTVS prinesie tiež internetový stream (link).

Odvetu 1. kola kvalifikácie Ligy majstrov v ktorej sa proti sebe postavia FC Swift Hesperange a ŠK Slovan Bratislava prinesie pre slovenských divákov verejnoprávna RTVS na nekódovanej stanici Šport ako aj platená streamovacia služba Voyo. Slovenský šampión pôjde do odvety proti majstrovi Luxemburska s cieľom vybojovať si postup po domácej remíze 1:1. Prenos odštartuje naživo v stredu 19. júla o 20:00 hod. RTVS prinesie tiež internetový stream (link).

RTVS odvysiela vo štvrtok 13. júla 2023 v priamom prenose na televíznom programe Dvojka 1. predkolo Európskej konferenčnej ligy 2023/24 medzi MŠK Žilina a Levadia Tallinn. Začiatok je naplánovaný o 17:25. Naživo bude možné sledovať prenos tiež na webe, kde bude špeciálny stream. (link)

Cyklistické preteky Tour de France 2023 budú prinášať pre slovenských a českých divákov športové programy RTVS Šport, ČT Sport a Eurosport 1. Naživo a zadarmo bude možné sledovať prenos tiež na webe RTVS, kde bude špeciálny stream. (link). Kompletné pokrytie pretekov bude k dispozícii pre užívateľov internetových služieb Eurosportu. V aplikáciách Eurosportu, ako aj na oficiálnom webe, nájdu tak diváci každý jeden deň prenosy od začiatku až do konca celej etapy.

Osemfinálový zápas ME 2023 žien Slovensko - Nemecko prinesie slovenským divákom RTVS na svojom programe Šport. Začiatok je naplánovaný dnes 20. júna 2023 o 17:40. Naživo bude možné sledovať prenos tiež na webe, kde bude špeciálny stream. (link)

Priamy prenos zápasu futbalovej reprezentácie U21 medzi Slovenskom a Rakúskom odvysiela slovenská športová stanica JOJ Šport dnes 20. júna 2023. Televízia začne prenos naživo o 17:20.

Priamy prenos z futbalovej kvalifikácie na ME 2024 Lichtenštajnsko - Slovensko odvysiela v priamom prenose platený športový kanál Sport 1. Prenos tak nebude na staniciach RTVS (Jednotka a Šport), ako tomu bolo v sobotu. Začiatok je naplánovaný v utorok 20. júna 2023 o 20:45. Sport 1 začne prenos so štúdiom o 20:30.

Priamy prenos z tenisového semifinále WTA TOUR 2023 (Hertogenbosch) medzi V. Kudermetovová – V. Hrunčáková odvysiela v priamom prenose RTVS na televíznom programe Dvojka. Začiatok je naplánovaný v sobotu o 13:10. Naživo bude možné sledovať prenos tiež na webe, kde bude špeciálny stream. (link)

Priamy prenos z futbalovej kvalifikácie na ME 2024 medzi Island - Slovensko odvysiela v priamom prenose RTVS na televíznom programe Šport. Začiatok je naplánovaný v sobotu 16. júna 2023 o 20:20. Naživo bude možné sledovať prenos tiež na webe, kde bude špeciálny stream. (link)

Priamy prenos zápasu futbalovej reprezentácie U21 medzi Slovenskom a Maďarskom odvysiela slovenská športová stanica JOJ Šport vo štvrtok 15. júna 2023. Televízia začne prenos naživo o 17:20.

Load More