S úsmevom po Slovensku 2023

Už o pár dní odštartuje premiérová štvrtá séria obľúbenej cestovateľskej šou RTVS S úsmevom po Slovensku. V novej sérii sa k Dominike Kavaschovej, Mariánovi Čekovskému, Jurajovi Šokovi Tabačkovi a Borisovi Valábikovi pripojí aj nová cestovateľka Martina Zábranská. Cestovatelia budú predstavovať zaujímavé slovenské zákutia počas celého leta, vždy vo štvrtok o 20.30 h na Jednotke. Prvú epizódu, v ktorej pätica cestovateľov navštívi Trnavský kraj, uvidia diváci vo štvrtok 29. júna.

S úsmevom po Slovensku – zábavné cestovanie zohratej pätice známych cestovateľov pokračuje. Herečka Dominika Kavaschová, moderátor a zabávač Juraj „Šoko“ Tabaček, spevák Marián Čekovský a nová členka tímu – herečka a moderátorka Martina Zábranská pod vedením kapitána Borisa Valábika opäť vyrážajú na spoločné dobrodružstvá. Spoločne veselo a s úsmevom precestujú Slovensko, navštívia pamiatky, atrakcie aj zaujímavosti, ktoré by na potulkách našou krásnou krajinou nemali ostať nepovšimnuté. V prvej premiérovej epizóde usmiati cestovatelia navštívia Trnavský kraj a začnú, ako inak, v historickej Trnave.

Neverila som tomu, že by som mohla byť súčasťou tejto vtipnej a energickej partie, ale veľmi som sa potešila,“ hovorí Martina Zábranská o ponuke na účasť v obľúbenej cestovateľskej šou. „Mám pred tým veľký rešpekt a pociťujem istú dávku stresu, lebo je to výzva. Natáčanie je veľmi príjemné, ale stále cítim istú zodpovednosť, aby som ako nová členka tímu zapadla do tej skladačky,“ dodáva herečka a moderátorka.

Prvú epizódu štvrtej série cestovateľskej šou S úsmevom po Slovensku uvidia diváci vo štvrtok 29. júna o 20.30 h na Jednotke a Tešiť sa môžete na doteraz neobjavené zákutia Trnavského kraja, v ktorých si pätica cestovateľov vyskúšala rôzne aktivity – jazdu na koni, starostlivosť o včely či cykloturistiku.

(RTVS)