Walking Dead: The Ones Who Live a Fargo – premiéra 5. série

Vo februári odvysiela AMC dva veľmi očakávané seriály. Fanúšikovia univerza The Walking Dead privítajú Andrewa Lincolna, ktorý si po dlhej prestávke zopakuje svoju úlohu Ricka Grimesa v novej sérii The Walking Dead: The Ones Who Live, zatiaľ čo Fargo s hviezdou seriálu Mad Men Jonom Hammom sa vracia s 5. sériou.

Hviezdy Andrew Lincoln a Danai Gurira sa vracajú ako obľúbené postavy TWD „Rick Grimes“ a „Michonne“ v očakávanom ďalšom seriáli z univerza Walking Dead.

The Walking Dead: The Ones Who Live predstavuje epický príbeh lásky dvoch postáv, ktoré zmenil zmenený svet. Rozdelení vzdialenosťou. Nezastaviteľnou silou. Prízrakmi toho, kým boli. Rick a Michonne sú vrhnutí do iného sveta, postaveného na vojne proti mŕtvym… A nakoniec aj na vojne proti živým. Dokážu nájsť jeden druhého a to, kým boli, na mieste a v situácii, ktoré sa nepodobajú žiadnej z tých, ktoré doteraz poznali? Sú to nepriatelia? Milenci? Obete? Víťazi? Sú bez seba vôbec nažive – alebo zistia, že aj oni sú the Walking Dead?

Prvá epizóda seriálu The Walking Dead: The Ones Who Live sa bude vysielať spolu s americkou premiérou 26. februára o 03:00 SEČ v pôvodnom jazyku. Dabovaná verzia bude odvysielaná 26. februára o 22:00 SEČ.

V seriáli hrajú okrem iných aj Pollyanna McIntosh, Lesley-Ann Brandt, Terry O’Quinn, Matthew August Jeffers, Craig Tate a Andrew Bachelor.

Producentmi seriálu The Walking Dead: The Ones Who Live sú Scott M. Gimple, Lincoln, Gurira, Denise Huth, Brian Bockrath a Greg Nicotero.

Okrem seriálu The Ones Who Live prichádzajú do sveta TWD a na AMC aj ďalšie nové pôvodné seriály. Ďalšie informácie o vysielaní nových seriálov budú poskytnuté neskôr:

The Walking Dead: Daryl Dixon
The Walking Dead: Dead City
The Walking Dead: Tales of the Walking Dead

Na svoje si prídu aj fanúšikovia seriálu Fargo, ktorý sa 26. februára o 22:45 SEČ. Najnovšia časť Farga sa odohráva v Minnesote a Severnej Dakote v roku 2019. Potom, čo sa Dorothy „Dot“ Lyon (Juno Temple) vďaka nečakanej sérii udalostí dostane do problémov s úradmi je táto zdanlivo typická žena v domácnosti zo Stredozápadu náhle vrhnutá späť do života, o ktorom si myslela, že ho nechala za sebou.
 
Šerif Roy Tillman (Jon Hamm) zo Severnej Dakoty už dlho hľadá Dot. Roy, rančer, kazateľ a ústavný činiteľ, verí, že on je zákon a preto stojí nad zákonom. Po jeho boku stojí jeho verný, ale bezočivý syn Gator (Joe Keery), ktorý sa zúfalo snaží dokázať svojmu otcovi, ktorý je väčší ako on. Škoda, že je beznádejný. Keď teda príde na lov Dota, Roy si na pomoc prizve Oleho Muncha (Sam Spruell), pochybného tuláka záhadného pôvodu.
 
Dot sa pokúša ochrániť svoju rodinu pred svojou minulosťou, ale jej starostlivý, dobre naladený manžel Wayne (David Rysdahl) sa neustále obracia o pomoc na svoju matku Lorraine Lyon (Jennifer Jason Leigh).

(AMC)