Nová časť: Policie Hvar (1) – NOVÝ SERIÁL dnes v TV o 20:30

Markíza dnes odvysiela premiéru novej časti seriálu Policie Hvar (1) – NOVÝ SERIÁL.

Komediálny krimiseriál, ČR-SR, 2024.
Hrajú: A. Ferencová, J. Štáfek, P. Nádasdi,
B. Slezáček, T. S. Pšenička.

1 – Dobro došli: Kto uviazal spolužiačke balvan na nohu a poslal ju pod hladinu? Nový seriál zo slnečného Chorvátska, kde vraždy dovolenku nemajú!
Chorvátsko. Dovolenková destinácia státisícov slovenských i českých turistov, ktorí sem cestujú za morom, horami, pamiatkami, zábavou i relaxom. Lokácie, kde sa natáčali legendárne filmy o Vinnetouovi a teraz aj odľahčený krimiseriál s nádychom prázdninovej pohody. Pretože aj v raji dovoleniek sa občas niečo pokazí. A občas vraždí… Dej seriálu sa odohráva na ostrove Hvar, na ktorom ústredná dvojica česko-slovenských detektívov pomáha objasňovať zločiny českých a slovenských turistov. Michal (Jakub Štáfek) a Ivana (Alžbeta Ferencová) sú ako oheň a voda. Zatiaľ čo on je vtipný, sarkastický detektív zo „starej školy“, ona je zase slobodomyseľná, temperamentná žena. Spoločne musia napraviť porušenú harmóniu slnečného ostrova. Zmiešaný miestny policajný aparát sa dostane na vyšetrovanie aj tých najzávažnejších zločinov. Pravidlo je jasné – česká mŕtvola, český hlavný vyšetrovateľ. A naopak. Vďaka živému,
špecifickému prázdninovému organizmu sa ale aj s kolegami stanú súčasťou niekoľkých bizarných komunít. Vraždy a iné zločiny ich tak zavedú napríklad medzi kúzelníkov, indiánov, ale aj svadobných podvodníkov alebo plážových volejbalistov.

Dátum vysielania: 08.07.2024
Začiatok vysielania: 20:30